е-Портал приемно време
СО Район Панчарево · Портал за заявяване на срещи в администрацията

График: 01.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Цветанка Дойчева - териториален отговорник с.Казичене, с.Кривина

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Недостъпен час
2 09:30 - 10:00 Недостъпен час
3 10:00 - 10:30 Недостъпен час
4 10:30 - 11:00 Недостъпен час
5 11:00 - 11:30 Недостъпен час
6 11:30 - 12:00 Недостъпен час

График: 01.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Александра Ливадкина - териториален отговорник с. Лозен

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Недостъпен час
2 09:30 - 10:00 Недостъпен час
3 10:00 - 10:30 Недостъпен час
4 10:30 - 11:00 Недостъпен час
5 11:00 - 11:30 Недостъпен час
6 11:30 - 12:00 Недостъпен час

График: 01.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Владислава Додева - териториален отговорник с. Панчарево, с. Кокаляне

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Недостъпен час
2 09:30 - 10:00 Недостъпен час
3 10:00 - 10:30 Недостъпен час
4 10:30 - 11:00 Недостъпен час
5 11:00 - 11:30 Недостъпен час
6 11:30 - 12:00 Недостъпен час

График: 01.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Юлия Павлова - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Недостъпен час
2 09:30 - 10:00 Недостъпен час
3 10:00 - 10:30 Недостъпен час
4 10:30 - 11:00 Недостъпен час
5 11:00 - 11:30 Недостъпен час
6 11:30 - 12:00 Недостъпен час

График: 01.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Павлина Димитрова - началник на отдел

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Недостъпен час
2 09:30 - 10:00 Недостъпен час
3 10:00 - 10:30 Недостъпен час
4 10:30 - 11:00 Недостъпен час
5 11:00 - 11:30 Недостъпен час
6 11:30 - 12:00 Недостъпен час

График: 01.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Петранка Брайнова - териториален отговорник с. Лозен

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Недостъпен час
2 09:30 - 10:00 Недостъпен час
3 10:00 - 10:30 Зает час
4 10:30 - 11:00 Недостъпен час
5 11:00 - 11:30 Недостъпен час
6 11:30 - 12:00 Недостъпен час

График: 01.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Кристин Димова - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Недостъпен час
2 09:30 - 10:00 Недостъпен час
3 10:00 - 10:30 Недостъпен час
4 10:30 - 11:00 Недостъпен час
5 11:00 - 11:30 Недостъпен час
6 11:30 - 12:00 Недостъпен час

График: 01.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Самуил Главчев - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Недостъпен час
2 09:30 - 10:00 Недостъпен час
3 10:00 - 10:30 Недостъпен час
4 10:30 - 11:00 Недостъпен час
5 11:00 - 11:30 Недостъпен час
6 11:30 - 12:00 Недостъпен час

График: 01.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Димитър Николов - териториален отговорник с. Герман, с.Пасарел

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Недостъпен час
2 09:30 - 10:00 Зает час
3 10:00 - 10:30 Недостъпен час
4 10:30 - 11:00 Недостъпен час
5 11:00 - 11:30 Недостъпен час
6 11:30 - 12:00 Недостъпен час

График: 08.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Юлия Павлова - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 08.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Самуил Главчев - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 08.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Петранка Брайнова - териториален отговорник с. Лозен

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 08.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Кристин Димова - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 08.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Цветанка Дойчева - териториален отговорник с.Казичене, с.Кривина

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 08.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Александра Ливадкина - териториален отговорник с. Лозен

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 08.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Димитър Николов - териториален отговорник с. Герман, с.Пасарел

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 08.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Владислава Додева - териториален отговорник с. Панчарево, с. Кокаляне

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 08.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Павлина Димитрова - началник на отдел

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 15.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Павлина Димитрова - началник на отдел

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 15.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Александра Ливадкина - териториален отговорник с. Лозен

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 15.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Самуил Главчев - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 15.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Кристин Димова - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 15.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Владислава Додева - териториален отговорник с. Панчарево, с. Кокаляне

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 15.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Димитър Николов - териториален отговорник с. Герман, с.Пасарел

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 15.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Цветанка Дойчева - териториален отговорник с.Казичене, с.Кривина

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 15.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Петранка Брайнова - териториален отговорник с. Лозен

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 15.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Юлия Павлова - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 22.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Юлия Павлова - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 22.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Димитър Николов - териториален отговорник с. Герман, с.Пасарел

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 22.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Петранка Брайнова - териториален отговорник с. Лозен

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 22.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Александра Ливадкина - териториален отговорник с. Лозен

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 22.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Цветанка Дойчева - териториален отговорник с.Казичене, с.Кривина

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 22.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Кристин Димова - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 22.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Павлина Димитрова - началник на отдел

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 22.02.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Самуил Главчев - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 22.02.2023 г. 09:00 - 12:00

Владислава Додева - териториален отговорник с. Панчарево, с. Кокаляне

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 01.03.2023 г. 09:00 - 12:00

Цветанка Дойчева - териториален отговорник с.Казичене, с.Кривина

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 01.03.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Самуил Главчев - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 01.03.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Юлия Павлова - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 01.03.2023 г. 09:00 - 12:00

Димитър Николов - териториален отговорник с. Герман, с.Пасарел

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 01.03.2023 г. 09:00 - 12:00

Александра Ливадкина - териториален отговорник с. Лозен

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 01.03.2023 г. 09:00 - 12:00

инж. Павлина Димитрова - началник на отдел

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 01.03.2023 г. 09:00 - 12:00

Кристин Димова - териториален отговорник с. Бистрица, с. Железница, с. Плана

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 01.03.2023 г. 09:00 - 12:00

Владислава Додева - териториален отговорник с. Панчарево, с. Кокаляне

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща

График: 01.03.2023 г. 09:00 - 12:00

Петранка Брайнова - териториален отговорник с. Лозен

За да получите потвърждение на заявена среща, е необходимо да зададете конкретни въпроси и посочите входящ/изходящ номер на заведена в СО - район "Панчарево" или НАГ-СО административна преписка.

Час Статус
1 09:00 - 09:30 Свободен час Заяви среща
2 09:30 - 10:00 Свободен час Заяви среща
3 10:00 - 10:30 Свободен час Заяви среща
4 10:30 - 11:00 Свободен час Заяви среща
5 11:00 - 11:30 Свободен час Заяви среща
6 11:30 - 12:00 Свободен час Заяви среща